“Latvian Voices” akustiskā koncertprogramma “Ārpus laika”

Lai arī vēl kāds brīdis līdz pavasarim, ar prieku Jūs informējam par gaidāmo “Latvian Voices” akustisko koncertprogrammu “ĀRPUS LAIKA” šī gada 20.aprīlī, SALDŪ, Saldus mūzikas un mākslas skolas koncertzālē.

Koncerta pamatā ir trīs svarīgākie Latvian Voices iedvesmas avoti; latviešu tautasdziesmas, akadēmiskā mūzika un starptautiski atpazīstamas melodijas. Latviešu tautasdziesma ir viena no būtiskākajām latviešu nemateriālā kultūras mantojuma sastāvdaļām, un tā ir Latvian Voices identitātes pamatā, iedvesmojot visus grupas dalībiekus, īpaši Lauru Jēkabsoni, veidot gan aranžējumus esošām melodijām, gan arī komponēt oriģinālmelodijas ar folkloras tekstiem. Viens no lielākajiem izaicinājumiem a cappella mūzikā ir instrumentālās mūzikas pārlikumi balsīm, un arī Latvian Voices savās programmās ar azartisku prieku iekļauj kompozīcijas, kas oriģināli nav rakstītas balsīm, bet gan instrumentiem, kā piemēram, Emīla Dārziņa “Melanholiskais Valsis” vai somu folk-grupas Frigg skaņdarbs “Keidas”. Balss ir elastīgākais mūzikas instruments, tāpēc gan savam, gan klausītāju priekam grupa koncertos iekļauj un atskaņo arī pasaulē populāras melodijas a cappella pārlikumos.

Esiet visi laipni aicināti un biļetes uz koncertu var iegādāties Biļešu paradīze kasē – https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/137227

Uz drīzu satikšanos!